Obserwuj nas na Facebooku!

Rolety mini

?

Rolety drukowane mini to rolety okienne do samodzielnego montażu. Nie wymagają wiercenia w ramie okna. Dostępne w różnych szerokościach i długościach. Drukowane ekosolventowo, z dbałością o środowisko. Oryginalne zdjęcia  wprowadzą spokój i nastrój do Twojego wnętrza. Zmień zwyczajny widok za oknem w słoneczny, zielony las lub szmaragdową toń filipińskich mórz!


Roleta okienna mini nie wymaga wiercenia we framudze okiennej. Łatwy montaż. W komplecie łańcuszek. Roleta drukowana ekosolventowo na materiale Canvas poliester 210g/m2 mat. Dostępne również inne wymiary. Łańcuszek do podnoszenia i opuszczania rolety dostępny w kolorze białym lub brązowym.

zobacz nasze realizacje

Rolety mini

Inne w tej kategorii

Wystrój wnętrz

Dekoracje ścian

Dekoracje ścian

Tapety i wydruki na foliach. Drukujemy i naklejamy. Może to być wydruk z dowolnego zdjęcia, jednak ważne jest by było dostatecznie dobrej jakości. Dla dużych formatów na całe ściany wystarczające będzie 80 dpi jeśli wybiorą Państwo bitmapę. Grafikę wektorową można...

Stoliki

Stoliki

Stoliki kawowe lub nocne. Dolna część wsuwana pod kanapę lub łóżko, pozwoli Ci na wygodne korzystanie ze stolika podczas wypoczynku. Blaty drewniane, lub z Corianu z możliwością zastosowania oryginalnej grafiki.

Wezgłowia łóżek

Wezgłowia łóżek

Ozdobne wezgłowia do bezpośredniego montażu do ściany. Możemy je wyciąć z MDF lub ze sklejki.

Tablice magnetyczne i kredowe

Tablice magnetyczne i kredowe

Tablice do pisania kredą lub mazakami suchościeralnymi. Tablice magnetyczne. Folie tablicowe do bezpośredniej aplikacji na ściany lub meble.

Lampy

Lampy

U nas zamówisz też niezwykłą lampę. Kochamy oświetlać i rozświetlać. Światło decyduje o nastroju wnętrza, sprawia że czujemy się w nim przytulnie. Dlatego lampy są tak ważnym elementem wystroju każdego wnętrza. Nasze są unikatowe. Inspirowane naturą, by wnieść do...

Zobacz,
co jeszcze robimy

REKLAMA

litery
kasetony
neony

USŁUGI

montaże
serwisy
konstrukcje
cięcie

zadaj nam pytanie

Kontakt

13 + 14 =