Obserwuj nas na Facebooku!

Lampy

?

U nas zamówisz też niezwykłą lampę. Kochamy oświetlać i rozświetlać. Światło decyduje o nastroju wnętrza, sprawia że czujemy się w nim przytulnie. Dlatego lampy są tak ważnym elementem wystroju każdego wnętrza. Nasze są unikatowe. Inspirowane naturą, by wnieść do wnętrza to co jest najpiękniejsze za zewnątrz.

Proponujemy dwa autorskie wzory lamp stojących wg projektu Dominiki Tabernackiej. Żarówka sprzedawana jest oddzielnie. Lampy są produkowane na zamówienie.

 

  • Model 1 – ma wycięte delikatne gałązki z cienkiej blachy malowanej proszkowo. Można je wyginać, nadając kształt kuli, w której mieści się duża, ozdobna żarówka. Lampa jest zaprojektowana w kolorze białym, jednak można zamówić inny kolor z palety RAL.
  • Model 2 – ma obszerny klosz z plexi, z wydrukiem na folii translucentnej. Wydruk z motywem korony drzewa. Na specjalne życzenie możemy wykonać inny wydruk.
  • Model 3a – lampa ścienna, do powieszenia na ścianie ale też z możliwością postawienia na półce, stole lub podłodze. Wzór w kształcie serca dostępny w kolorze różowym, czerwonym lub białym.
  • Model 3b – lampa ścienna, do powieszenia na ścianie ale też z możliwością postawienia na półce, stole lub podłodze. Wzór w kształcie chmury dostępny w kolorze białym. Na zamówienie możemy też wykonać go w kolorze błękitnym.

zobacz nasze realizacje

Lampy

Inne w tej kategorii

Wystrój wnętrz

Dekoracje ścian

Dekoracje ścian

Tapety i wydruki na foliach. Drukujemy i naklejamy. Może to być wydruk z dowolnego zdjęcia, jednak ważne jest by było dostatecznie dobrej jakości. Dla dużych formatów na całe ściany wystarczające będzie 80 dpi jeśli wybiorą Państwo bitmapę. Grafikę wektorową można...

Rolety mini

Rolety mini

Rolety drukowane mini to rolety okienne do samodzielnego montażu. Nie wymagają wiercenia w ramie okna. Dostępne w różnych szerokościach i długościach. Drukowane ekosolventowo, z dbałością o środowisko. Oryginalne zdjęcia  wprowadzą spokój i nastrój do Twojego wnętrza....

Stoliki

Stoliki

Stoliki kawowe lub nocne. Dolna część wsuwana pod kanapę lub łóżko, pozwoli Ci na wygodne korzystanie ze stolika podczas wypoczynku. Blaty drewniane, lub z Corianu z możliwością zastosowania oryginalnej grafiki.

Wezgłowia łóżek

Wezgłowia łóżek

Ozdobne wezgłowia do bezpośredniego montażu do ściany. Możemy je wyciąć z MDF lub ze sklejki.

Tablice magnetyczne i kredowe

Tablice magnetyczne i kredowe

Tablice do pisania kredą lub mazakami suchościeralnymi. Tablice magnetyczne. Folie tablicowe do bezpośredniej aplikacji na ściany lub meble.

Zobacz,
co jeszcze robimy

REKLAMA

litery
kasetony
neony

USŁUGI

montaże
serwisy
konstrukcje
cięcie

zadaj nam pytanie

Kontakt

11 + 13 =