Obserwuj nas na Facebooku!

Dekoracje ścian

?
  • Tapety i wydruki na foliach. Drukujemy i naklejamy. Może to być wydruk z dowolnego zdjęcia, jednak ważne jest by było dostatecznie dobrej jakości. Dla dużych formatów na całe ściany wystarczające będzie 80 dpi jeśli wybiorą Państwo bitmapę. Grafikę wektorową można skalować na dowolny format bez utraty jakości.
  • Maty ze sztucznej roślinności. Możemy zaproponować Państwu wiele wzorów liści. Oferujemy maty standardowe i z atestami niepalności. Zielona ściana w biurze jest pięknym tłem dla znaków świetlnych. Nadaje też wnętrzu przytulności, stwarza wrażenie  spokoju i pomaga zmniejszyć odczuwanie stresu w pracy.
  • Napisy dekoracyjne. Wycinamy praktycznie w każdym rodzaju materiału. Ładny lub zabawny tekst zamontowany na ścianie, będzie rewelacyjną dekoracją zarówno w domu jak i w biurze. Czy wybiorą państwo naklejki z folii, dibond, PCV czy styrodur, plexi, MDF, czy sklejkę – wybór jest duży i różne efekty głębokości liter, wykończenia w macie lub w połysku – możemy pokazać próbki materiałów, zrobić wizualizacje wnętrza z naniesioną grafiką, by pomóc państwu w wyborze wielkości dekoracji.
    Napisy mogą także być podświetlane, wykonane jako ledony, neony, podświetlone od wewnątrz, i świecące poświatą odbitą od ściany.
    Możemy wykonać praktycznie wszystko. Nie tylko napisy, ale i dowolny kształt, który stanie się oryginalną lampą ścienną.
  • Obrazy. Obrazy i plakaty w ramach, bądź drukowane na płótnie canvas.
  • Tablice. Oferujemy tablice magnetyczne, suchościeralne, do pisania mazakiem lub kredą.

zobacz nasze realizacje

Dekoracje ścian

Inne w tej kategorii

Wystrój wnętrz

Rolety mini

Rolety mini

Rolety drukowane mini to rolety okienne do samodzielnego montażu. Nie wymagają wiercenia w ramie okna. Dostępne w różnych szerokościach i długościach. Drukowane ekosolventowo, z dbałością o środowisko. Oryginalne zdjęcia  wprowadzą spokój i nastrój do Twojego wnętrza....

Stoliki

Stoliki

Stoliki kawowe lub nocne. Dolna część wsuwana pod kanapę lub łóżko, pozwoli Ci na wygodne korzystanie ze stolika podczas wypoczynku. Blaty drewniane, lub z Corianu z możliwością zastosowania oryginalnej grafiki.

Wezgłowia łóżek

Wezgłowia łóżek

Ozdobne wezgłowia do bezpośredniego montażu do ściany. Możemy je wyciąć z MDF lub ze sklejki.

Tablice magnetyczne i kredowe

Tablice magnetyczne i kredowe

Tablice do pisania kredą lub mazakami suchościeralnymi. Tablice magnetyczne. Folie tablicowe do bezpośredniej aplikacji na ściany lub meble.

Lampy

Lampy

U nas zamówisz też niezwykłą lampę. Kochamy oświetlać i rozświetlać. Światło decyduje o nastroju wnętrza, sprawia że czujemy się w nim przytulnie. Dlatego lampy są tak ważnym elementem wystroju każdego wnętrza. Nasze są unikatowe. Inspirowane naturą, by wnieść do...

Zobacz,
co jeszcze robimy

REKLAMA

litery
kasetony
neony

USŁUGI

montaże
serwisy
konstrukcje
cięcie

zadaj nam pytanie

Kontakt

1 + 7 =