Obserwuj nas na Facebooku!

O nas

?

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na polskim rynku reklamowym od 1991 roku. Posiadamy własną produkcję, to znaczy, że nie zapłacą Państwo za pośrednictwo, tylko za sam produkt. Obsługa Klienta jest kompleksowa: od projektu po realizację. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość naszych produktów, a wciąż powiększający się zespół młodych handlowców śledzi aktualne trendy i nowinki technologiczne tak, by oferowane przez nas reklamy były modne i najbardziej efektywne.
Nasza oferta to m. in.: reklama zewnętrzna, świetlna, litery 3D, kasetony, neony, szyldy, tablice reklamowe, siatki i banery, studio graficzne i wydruki, a także oklejanie samochodów i środków transportu miejskiego.
Wykonujemy konstrukcje, przewozimy i montujemy. Obsługujemy klientów z całej Polski, nasze prace można obejrzeć w większości dużych miast.

W zakładce Oferta znajdą państwo kategorie reklam, lub proszę wpisać szukaną frazę w wyszukiwarkę strony, bądź przejść do działu: reklama, usługi lub studio graficzne.

?

Czym się zajmujemy?

Reklama

 

Druk

 

Usługi montażu i serwisu

 

Wystrój wnętrz

 

Studio graficzne

?

7 + 11 =